İHA -
Afyonkarahisar merkeze bağlı Sülümenli Kasabası Jandarma Karakolu ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde hakkında kasten yaralama suç kaydı ile 5 yıl hapis cezası bulunan H.Ö. (54) isimli şahıs, Işıklar beldesinde yakalandı. Yakalanan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Afyonkarahisar'da kaçak şahıs yakalandı
Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Sülümenli Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri hakkında 5 yıl hapis cezası bulunan H.Ö.'yü yakalayarak cezaevine gönderdi.
Yorum Yazın