![5 yıl hapis cezası ile aranıyordu düzenlenen operasyonla yakalandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/03/02/10c24c57-bb30-44dc-bf9c-61b88c130a97-detail-1.jpg)
Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından düzenlenen operasyonda; Erdek İlamat ve İnfaz Bürosu tarafından 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan şahıs yakalandı. Şahsın üzerinde yapılan aramada; 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet şarjör ve 1 adet fişek ele geçirildi. Mutat sayıda merminin bir adet silahla ev veya işyerinde bulundurulması suçu kapsamınca şahsa adli işlem başlatıldı.