Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 4-11 Ağustos tarihleri arasında yapılan 14 operasyonda; 23 şahıs hakkında gerekli yasal işlemler yapıldı. Bu şahıslardan 7’si çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Operasyonlarda toplam; 594,03 gram uyuşturucu madde, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 34 adet fişeği, 2 adet ruhsatsız tüfek ve 3 adet hassas terazi ele geçirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan açıklamada; "İlimiz genelinde halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına karşı yürütülen mücadelemiz aralıksız ve kararlı bir şekilde devam edecektir" ifadelerine yer verildi.
![23 uyuşturucu taciri yakalandı](https://ogunhaber.com/upload/img/2024/08/12/ed0208fd-3367-4f99-88b9-509cbb4accf2-detail-1.jpg)