Haftanın yerli yapımı: Hizmetçiler

Meksika yapımı olan ve Amerika'da da 'Devious Maids' ismiyle izleyici karşısına çıkan, Eva Longoria'nın da hem oyuncusu hem de Executive Producer'ı (Yönetici Yapımcısı) olan dizinin Türk uyarlaması da ses getirdi.
Haftanın yerli yapımı: Hizmetçiler
 
"Hizmetçiler" ismiyle yayınlanan dizinin genel konusu kısaca ise şöyle:
 
Lüks konutlarda yaşayan zenginlere ve yanlarında çalışan hizmetçiye odaklanan hikayede; hizmetçilerden biri olan Derin gizemli şekilde ortadan kaybolur.
 
Fakat Derin'in kaybolmasının, diğer evlerde yaşayan zenginler ve hizmetçileriyle de bağlantısı vardır.
 
Her evin içinde türlü türlü entrikanın döndüğü ve bir çok sırrın olduğu dram türünde bir senaryosu var.
 
Yapımcılığını Fabrika Yapım Öner Arslanel'in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise; Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir yer alıyor.
 
Hizmetçiler, 90'lı yıllarda yayınlanan, hani o meşhur Cesur ve Güzel, Yalan Rüzgarı ve benzeri diziler kadar keyifle izleyebileceğiniz türden entrika ve gizem yüklü.
 
Orijinal yapımı 4 sezon sürmüştü, yerli uyarlamayı da, en az 3 sezon gidecek kadar başarılı buldum.
 
Dizinin oyuncu kadrosunu ise çok beğendim.
 
Özellikle, Nilay Erdönmez, Gamze Karaduman, Selen Domaç, Algı Eke ve Yiğit Kirazcı, karakter oyunculuklarıyla bana en çok hisleri geçirebilen ve keyifle izlettiren isimler arasında yer alıyor.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın