Okan Geçgel

Okan Geçgel

Hakkında

Okan Geçgel, 1977 Ağrı doğumlu olup Halkla İlişkiler mezunu'dur. Mesleğe 1993 yılında Beklenen Vakit Gazetesi'nde başlamıştır. Milli Gazete, Akşam Gazetesi, Merhaba Gazetesi, Yeni Aksaray Gazetesi, Kayseri Gündem Gazetesi ve Kanal 68 TV. de görev almıştır. Şuan Kent Ve Başkan Dergisi ile Orta Anadolu Kent Gündemi Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen yazarımız evli ve 4 çocuk babasıdır.
Toplam 264 yazı listeleniyor
 • Ne oldu da herşey tepe takla oldu..

  Ne oldu da Türkiye'de her şey tersine gitmeye başladı. Döviz tavan yaptı, altın aldı da başını gitti.

 • Antalya Muhittin Böcek ile değişim yaşıyor

  Antalya Başkan Muhittin Böcek ile büyük değişim yaşıyor. Hem siyaseten hemde beşeri İlişkileri ile dikkatleri üzerine çeken Böcek duruşu ile de her kesimden takdir toplamaktadır.

 • Antalya, Muhittin Böcek ile değişim yaşıyor

  Antalya, Başkan Muhittin Böcek ile büyük değişim yaşıyor. Hem siyaseten hem de beşerî ilişkileri ile dikkatleri üzerine çeken Böcek duruşu ile de her kesimden takdir toplamaktadır.

 • Güler misin? Ağlar mısın?

  Kayseri OSB Mali Genel Kurulu'nu yaptı. Parmakların kalkıp indiği, birilerinden mal kaçırırcasına, alel acele yapılan kurulun hafızalarda bıraktıklarına biraz değinmek isterim.

 • Bu kaçıncı vukuat? Lütfü Türkkan…

  Hatırlayınız. Önce çakarlı arabasını kendi çocuğunun kullanmasına müsaade eden, bu yüzde epey gündem olan daha sonra çiftliğini görüntüleyen gazeteciyi darp ettirmesi yüzünden yine gündem olan Lütfü Türkkan, her paylaşımında da vukuatlarına bir yenisini eklemeye devam ediyor.

 • Kayseri OSB ile ilgili kafamda deli sorular

  Hatırlayınız Kayseri OSB ile ilgili epey yazıp çizdim. OSB'de kılıçların çekildiği süreci de ve o süreç öncesini de yakinen takip eden bir gazeteci olarak bugün geldiğimiz süreci kaygı ile takip ettiğimi evvela belirtmek isterim.

 • Aslolan Devlettir ve kişiler gelip geçicidir

  Her paylaşımında Hükümete gülücükler atan, vatan-millet-sakarya edasıyla hareket eden Sedat Peker'in bu günlerde feryad, figan etmesi düşündürücü olmuştur.

 • OSB'ler tek tek 'Genel Kurul'a giderken, Kayseri OSB hala kaçak güreşmektedir

  Niğde, Gebze gibi OSB'ler genel kurullarını yaparken, müfettiş raporları, davalar ve benzeri usulsüzlüklerle anılan Kayseri OSB'nin genel kurula gitmemesi düşündürücüdür.

 • Devlet'in menfaatleri kişilerin menfaatlerinin üzerindedir..

  Hükümeti yere göğe sığdıramayan ve istediği gibi at koştururken güzel temennilerini sıralayan Sedat Peker'in bu gün ise Devletin hesap sorması üzerine kıyametleri koparması düşündürücüdür.

 • İsrail vahşeti dinmek bilmiyor..

  İsrail'in yıllardır Filistin topraklarında sürdürdüğü işgalin boyutları her geçen gün artmaya devam ediyor.