Yine ağladık!..

Türkiyeyi terörist ülke durumuna sokan alçak kahpelere artık idam kararının ivedi çıkartılması gerekiyor..
Yine ağladık!..
Teröre emeği, faydası geçen, lojistik destek veren herkes bunu hayatıyla ödemeli ki artık onları korumak için mücadele eden güvenlik kuvvetlerimizi, masum halkı şehit vermeyelim.. 

Artık, "Yok başkanlık sistemi yüzünden oldu, yok anayasa değişikliği teklifinden sonra oldu, yok Rusya ile görüşme sonrasında oldu, yok Amerika ve Rusyanın  güç mücadelesinin zararları" diye sebep yazmak istemiyorum. Sebebi ne olursa olsun terör terördür. Çözüm yasalardadır. Herkes bir komplo teorisi kuruyor ancak şunu acilen farketmeliyiz.

Bu gece yine millete, devlete planlı bir saldırı yapıldı, bizlerin komplo teorileri üretip tarafgir olmamızı istiyorlar. Eski konuları gündeme getirip tartışmamızı, birbirimizi suçlamamızı ve kutuplaşmamızı istiyorlar. Evet bunca yaşanandan ve yapılan yanlışlardan sonra zorlanacağız belki ancak Türk milleti olarak, bir toplum olarak kalabilmemiz için bazı şeyleri başarmak zorundayız. Bizi ülkemizden vazgeçmeye zorlayanların inadına daha çok sevip daha fazla sahip çıkmalıyız.  

Kimse bizi vatanımızdan edemeyecek.!! Emeryalizmin en korktuğu şeydir "birlik ,beraberlik". Biz artık değerlerimizi toparlayıp bir arada olmalıyız. Ülke yönetiminden duyduğumuz rahatsızlıkları ise ancak sandıkta çözümleyebileceğimizi anlamak zorundayız.

Ülkemizi kan gölüne çevirdi kahpeler.!! Adı her ne ise. Işid'i, Pkk'sı, Fetösü de hepsi ayrı kahpe hepsi ayrı alçak. İçimizdeki gizli hainleri söylemiyorum bile. Biz artık dışarı çıkmaya korkan bir toplum olmak istemiyoruz. Her an şiddet görmek ve en önemlisi bu şiddet olaylarına alışmak istemiyoruz. Yapabilecek hiç mi bir şey yok? Ben çocuğum dışarı çıkınca korkuyla beklemek istemiyorum, şerefsiz kahpelerin patlattığı bombalar yüzünden ne ailemin ve vatandaşlarımın nede gencecik güvenlik kuvvetlerimin ölmesini istemiyorum. Bomba ile savunulan ne dini, ne siyaseti, ne politik görüşü, ne dili  kabul etmiyorum.

Emperyalistlerin sahte kınamalarını duymak istemiyorum.. Vatanın dört bir yanı hainlerle kuşatılmışken, ortak bir tavır alamazmıyız, bir defalıkda olsa birlik olamazmıyız? lütfen...

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın