Minik Kuş

Minik Kuş

Tatil bölgelerinde pandemi yokmuş

Pandemi döneminde Minik Kuş boş durmadan maskesiyle geziyor. Ancak tatil bölgelerinde maske takan bir tek Minik Kuş ekibiymiş. Öyle görünüyor ki Ege ve Akdeniz sahillerinde pandemi yokmuş.
Tatil bölgelerinde pandemi yokmuş
Geçirdiğimiz zorlu süreçte Ege ve Akdeniz turu yapan Minik Kuş ekibi tatilcilerin Ege ve Akdeniz bölgesinde pandemi olmadığını sandığını söylemiş.

Çoğu eğlence mekanını, sahilleri, uğrak mekanları gezen Minik Kuş kimsenin maske takmadığını, sosyal mesafeyi korumadığını görmüş.

İkinci dalga beklenen zamanlarda insanların rahatlığını gören Minik Kuş ve ekibi "Tatil bölgelerinde pandemi yok sanırım" demiş.

Ülkenin her yerinden gelen tatilcilerin bu rahatlığına Minik Kuş "Hepiniz geri döneceksiniz ve olası salgını ülkenin her bir yerine dağıtacaksınız, önleminizi almalısınız" diyerek tedbirsiz mekanlardan ayrılmış.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın