Ferhat Yıldırım

Ferhat Yıldırım

Korona sana müteşekkiriz

Korona bizlere bugüne kadar hiç kimsenin göstermediği gerçekleri gözler önüne serdi ve bizlerin aciz etten kemikten düşünebilen hayvanlar olduğumuzu ortaya koydu.
Korona sana müteşekkiriz

AB ve Avrupa’nın ne kadar iki yüzlü olduğunu dünya üzerinde yaşayan başka insanların kendileri için hiçbir şey ifade etmediğini bize by korona ispatladı. Müslüman ülkelere ve kendi çıkarlarına hizmet etmeyen Hristiyanları bile görmezden geldiler.

Korona nedeniyle ulaşım durma noktasına geldi. Bu sebeple Fosil yakıtlar tüketimi azaldı ve özellikle sanayinin ve nüfusun yoğun olduğu bölgelerdeki hava yakın zamanda hiç bu kadar temiz ve kaliteli olmamıştı.

Temiz ve sağlıklı hava solumamızı sağlayan korona’ya teşekkürler…

Stok yaparak kendi milletini kazıklayan fırsatçıların krizi kendileri için fırsata çevirmek için ne kadar edepsiz ve hayasız olabileceğini bizlere gösterdiği için korona’ya teşekkürler…

Hayvan yemi ile ekmek yapan bazı fırıncıların ekmeklerini yiyerek yıllarca sağlıksız beslenmemizin önüne bir set çekerek evlerde sağlıklı ekmekler yaparak hepimizi birer fırıncı ustası yaptığın için korona sana şükranlarımızı sunuyoruz.

Ülkemizde iktidarın tüm eksiklerinin arkasında, mevcut otoritenin başarılarını hazmedemeyen muhalefetin olduğunu da hafızalarımıza kazıdığın için teşekkürler korona…

Can korkumuzun tüm korkulardan hatta Allah korkusundan daha güçlü olduğunu gözler önüne sermesi sebebi alameti nedeniyle korona sana teşekkür ederiz.

Küresel güçler, Osmanlı’nın torunları olan Türk milletini darbe girişimleriyle, Arap milletini Arap baharıyla, Pers soyundan gelen İran halkını ambargoyla, Doğu Türkistan’da Uygur Türklerini ise etnik saldırılarla darmadağın etmek, ekonomik olarak kendilerine bağımlı hale getirmek için çirkin planlarını adil ve dürüst olmayan bir şekilde uzun yıllardır uyguladılar.

Fakat korona kendisini dünyanın sahibi zanneden küresel güçlerin aksine tüm dünya insanlarıyla, din, dil, ırk, zengin, fakir, elit, ortadirek olarak ayırmadan herkes ile herkesime adil ve adaletli olarak temasa geçti.

Verdiğin zarar yıkıcı olsa da adil davranman karşısında küresel güçlerin utanmalarını sağladığın için korona sana minnettarız.

Yaya geçitlerinde insanların üzerine araç sürerek haddimizi aştığımızı bizleri evlere hapis ederek gösterdiğin için sana müteşekkiriz korona…

Korona yaşadığımız panik havası içerisinde Halo etkisi ile seni yanlış anladığımız içinde ayrıca senden özür dileriz.

Şimdi gelelim sözün özüne…

Ortada bir kurgu var ve bu kurgu içerisinde çok büyük bir plan var. Küresel güçler, ilaç endüstrisi, yapay zekayı elinde bulunduranlar, Bill Gates, Rockefeller sülalesi ve birçoklarının bu işte parmağı vardır.

Ama unutmayın ki! Kim ne plan yaparsa yapsın, korona ne yıkım gerçekleştirirse gerçekleştirsin bu olanlara izin veren tek güç vardır.O da Allah’dır. (celleceleluhu)

İnsanoğlu Allah’ın emirlerine uymak yerine dünyayı kirletmeyi, ruh ve beden temizliğinden uzak durmayı, israf yapmayı, doğayı kirletmeyi, savaşı, çatışmayı, katliamları, hayvanlara işkence etmeyi, yönetirken yönettiklerini aldatmayı, yetim hakkı yemeyi, kandırmayı, dolandırmayı, hırsızlığı ve arsızlığı tercih etmiştir.

Yaradan da insanoğluna hatalarından dönmek için bir şans vermiş ve bu illetin yeryüzünde bir kaos yaratmasına engel olmamıştır.

Ey insanoğlu sana bir tavsiyem olacak; fabrika ayarlarına dönmekten başka çaren yok..!

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.

Yorum Yazın