• Röportaj

Enerji Terapisi nedir? Kaan Tufan Demir anlatıyor

Hayatımızda çok büyük yeri olan hatta hayatımıza yön veren enerjiyi, işin uzmanı; Enerji Terapisti Kaan Tufan Demir'den dinledik.
Enerji Terapisi nedir? Kaan Tufan Demir anlatıyor
Deniz Burakcan Demir - Enerji terapisi, enerji hayatımıza nasıl etki eder, negatif enerjiyi nasıl kovarız gibi sorularımıza yanıt veren Enerji Terapisti Kaan Tufan Demir ile sohbetimize başlıyoruz. İlk olarak;

Enerji Terapisi nedir?
 
-Günlük hayatın ve geçmiş dönemindeki sıkıntılarıyla başa çıkamayan kişilere yönelik bir çalışma sistemi diyebiliriz.
 
Enerji Terapisti kimdir? Bu gibi sorunları olan insanlara nasıl yardımcı olur?
 
-"Günlük hayattaki sıkıntı neden oluyor? Kişiyi nasıl etkiliyor? Bu sıkıntının temeli nereden geliyor?" bu konuyla ilgili araştırma, terapi ve sonrası evrelerine yardımcı olmak için enerji yüklemesi veya azaltması gibi çalışmalar yapanlara da enerji terapisti diyoruz. Sıkıntının nerede olduğu, bilinçaltından gelen bir problem mi, günlük hayatta ki kişilerden aldığın negatif enerjiden kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlayıp sıkıntıya dair çözüm üretiyoruz.
 
Çalışmalarınıza nasıl başladınız, bu yeteneğinizi nasıl keşfettiniz?
 
-Çocukluk dönemimden gelen mistik ve hissiyat doğrultusunda araştırmalar yapıp, eğitimler almaya başladım. Eğitimlerimi tam anlamıyla bitirdikten sonra danışanlarıma profesyonel olarak hizmet durumundayım. Durugörümün ve hissiyatımın yoğunluğu bu işi yapmam kolaylaştırıyor. Kehanet sanatı, melek terapisi, melek şifası, tarot yorumculuğu, rüya yorumculuğu, su yorumculuğu, gibi alanlarda da eğitimlerim ve çalışmalarım var.
 
Melek terapisi ve melek şifası çalışmalarınızdan kimler yararlanabilir?
 
-İlişkilerinde sıkıntı yaşayanlar, bir türlü evlilik yapamayanlar, ekonomik anlamda sıkıntı çekenler, çocukları ile ilgili sorun yaşayanlar yani kısacası maddi ve manevi istediklerini elde edemeyenlere melek terapisi veya durumuna göre melek şifası hizmetlerini vermekteyim. Bu verdiğim hizmetlerde ki başarı oranım da şu an ki geldiğim ve geleceğim konumda bana en büyük destek ve motivasyon. Hizmet verdiğim dostlarımın hayatlarında oluşan pozitif gelişmeleri görüp, çok güzel olumlu geri bildirimler alınca benim de ruhum besleniyor diyebilirim.
 
Özellikle üstünde durduğunuz enerjiler hayatımızı nasıl etkiler?
 
-İki çeşit enerji var. Pozitif ve negatif. Pozitif enerji; olumsuz şeyleri kabul etmeyen, her zaman güzel şeylerin olacağına inanan, hayatımızı olumlu yönde etkileyen enerji durumudur.
 
Pozitif enerjiyi yüksek tutarsak ruhumuz da güzel beslenir. Pozitif enerjinizi canlı tutmak için, mizah seviyenizi geliştirmeniz, hedef ve ideallerinizin olması, korkular ve gerçekle yüzleşebilmeniz, anı yaşamanız gerekir. Affetmek ve bağışlama yollarını tercih etmelisiniz. Pozitif enerji kolay dağılır. Mutluluk gibi bulaşıcıdır. Günlük hayatı kolaylaştırır. Kişiden kişiye hızlı geçiş yapar.
 
Negatif enerji; kişiye zarar veren ve enerji dengesini olumsuz yönde etkileyen enerji frekansıdır. Üzerinizde bulunan negatif enerjiyi anlamak için belirtiler şunlardır;
 
>Kişi huzursuz olup sebebini bilmiyorsa,
 
>İştahsızlık, uyku hali, halsizlik durumlarını sürekli yaşıyorsa,
 
>Her anlamda çalışıp bir türlü başarılı olamıyorsa,
 
>Yaşamdan zevk almayıp her durumda üzüntü ve ağlama hissiyatı oluyorsa, üzerinizde negatif enerji var demektir.

 
Peki bu bize oldukça zarar veren negatif enerjiden nasıl kurtuluruz?
 
-Profesyonel bir destek alınmadıkça tam anlamıyla arınma sağlanamaz ama en azından azaltmak için şunlar denenmelidir;
 
>Adaçayı ya da bir kaç defne yaprağı yakıp evin etrafında dolaştırmalı. Sirkeyi de unutmamakta fayda var.
 
>Himalaya tuzu, sirke ve yarım bardak suyu görünmeyen bir köşeye bırakın. Bir kaç gün sonra enerji değişikliği ve rahatlamayı göreceksiniz.
 
Evde kullandığınız eşyalar negatif enerji barındırıyor.
 
Yatak odanızda tüyler, halılar, kitaplar, döküntüler, dağınıklıklık ve biblolar olmamalıdır. Manyetik alan yaratan nesneler yani cep telefonu, radyo, bilgisayar gibi eşyalar bulunmamalıdır. En azından yatağınızdan oldukça uzak tutmaya çalışın.
 
Yatak odanızda yatağı tam gören bir ayna varsa eğer hemen yer değişikliği öneriyorum. Böyle bir durumda eşler arası soğuma, ayrılık ve ihanet söz konusu olabilir.

 
Sizden destek almak isteyenler size nasıl ulaşabilir?
 
-En iyi hizmeti verebilmek adına günde alabildiğim kadar az randevu kabul ediyorum. Genelde sosyal medyam instagram üzerinden 'telepathytufiilein' veya 'kaantufandemir' hesapları üzerinden ulaşabilirler. Hizmet verdiğim dostlarımın beni yüz yüze görmek isteme talebi sebebiyle de şehirler arası seyahat gerçekleştirip kahve içip keyifli sohbetlerde de bulunabiliyoruz.

Kaan Tufan Demir'e başarı dileklerinde bulunuyor ve keyifli sohbeti için teşekkür ediyoruz.
 
Yorum Yazın