• Magazin

Gelin adayından bikinili poz

Gelin adayı Hanife Gürdal, bikinili pozuyla sosyal medyada yine olay yarattı.
Gelin adayından bikinili poz
Ebru Karakülleoğlu - Katıldığı izdivaç programı sonrası sosyal medyada fenomen haline gelen Hanife Gürdal kısa bir süre önce başörtüsünü çıkarmıştı. Bu kararının hemen ardından yeni bir sosyal medya hesabı da açarak paylaşımlarına oradan devam etti.

Geçtiğimiz günlerde ise, havuzda mayolu poz veren Hanife Gürdal, bu sefer de bikiniyle fotoğraf paylaşarak sosyal medyanın diline düştü. Gelin adayı Hanife' nin bu paylaşımını gören takipçilerinden de yorumlar gecikmedi.

"BU KADAR GÖZE SOKMAK ÇOK GEREKSİZ"

Bazı takipçileri Hanife'nin bikinili fotoğrafını beğenirken bazı takipçileri ise, eleştiri yağmuruna tuttu. Gelin adayının bir takipçisi fotoğrafa, "Kapalıyken birden bire bu kadar açılmak, açıldığını bu kadar göze sokmak, Çok gereksiz". ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Çok güzelsin kimseyi umursama." yorumunda bulundu.

HANİFE ÇOK KIZDI

Fotoğrafına gelen yorumlara sinirlenen gelin adayı, bikinili fotoğrafına yazdığı şu notla kızgınlığını dile getirdi.

"BEYİNLERİNİ KULLANMIYORLAR"

Gelin adayı, bu tepkiler üzerine "İyice zumlayın bikini giydim bir de bu rezilliğim yetmezmiş gibi poz verdim bakın bakalım g.. m..e falan görebilecek misiniz ? Tabi başka malzeme kalmadığı yazık bana organlarımı kullanır olmuşum öyle diyorlar ama onlar beyinlerini kullanmıyorlar hatta bir de konuşuyorlar beyinsiz." ifadelerini kullandı.
Yorum Yazın