• Genel

Narin Gümrük Müşavirliği, 10. Yılını coşkuyla kutladı

Türkiye'nin Dış Ticaretine önemli katkılar sağlayan İstanbul Merkezli Gümrük Müşavirliği, NARİN Gümrük Müşavirliği, 10. Yılını Nossa Costa'da 500 kişilik büyük bir etkinlikle kutladı.
Narin Gümrük Müşavirliği, 10. Yılını coşkuyla kutladı
Dünyanın birçok noktasında kurduğu lojistik ağ ile müşterilerine geniş bir pencereden hizmet veren Narin Gümrük Müşavirliği, 10 yılını büyük bir etkinlikle kutladı.

Ataköy Nossa Costa'da 500 kişilik organizasyon ve büyük coşku ile kutlanan Narin Gümrük Müşavirliği'nin 10. Yılında iş ortakları yalnız bırakmadı.

Etkinliğin açılışında konuşma yapan NARİN Gümrük Müşavirliği ve Elsan Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ecevit SANLI, "Her başarı, iyi bir programlama, güçlü bir ekip çalışmasının neticesidir. Bu yolda bünyemizdeki gerek akademik kariyerli yöneticilerimizin yanında yılların iş ve ahlak tecrübesi ile yetişerek yoğrulmuş yöneticilerimizin mihmandarlığında genç neslimize gerek mesleki gerek etik kurallara dayalı eğitim misyonumuz ile sürekli geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz… NARİN akademik çalışmaları ile mesleki anlamda gençlerimizi yetiştirmeye devam edeceğiz." dedi.

KRİZLERDEN KORKMAYIN YÜZLEŞİN!
Konuşmasına 10 yıl boyunca karşılaştıkları krizlere ve getirebileceği olumlu etkilere değinerek devam eden Süleyman Ecevit SANLI, "İş hayatınızda birçok krizle karşılaştık yine de karşılaşacağız. Karşılaşılacak kriz belki de hayatınızı değiştirecek fırsatlarla doludur. Siz değerli Dostlarıma, çalışma arkadaşlarıma, kardeşlerime naçizane tavsiyem asla krizlerden korkmayın yüzleşin, anlayın ve çözümleyin yaratacağı fırsatlardan faydalanın. Unutmayın; kriz yönetmeyen hayatı da yönetemez. Talih cesareti sever ve tarih de cesurları yazar." dedi.

NARSİS İLE DERT VE ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYORUZ…
"Disiplin ve aşırı ehemmiyet gerektiren mesleğimizi icra noktasında yine mesleğimizin getirmiş olduğu bütün temel dinamikleri bir yandan kadife eller ile kucaklarken, diğer yandan icra noktasında her bir bireyi kapsayıcı otoritemiz ile hem müşterilerimize hem de personelimize her zamankinden daha fazla önem vermemiz gerekmektedir. Etkili liderlik anlayışımızın ayrılmaz unsurları olan açık görüşlülüğün yanında, risk alıp başkalarını etkileme gücüne sahip olmakla birlikte, iletişime açık, yönetimsel sorun ve anlaşmazlıkları çözme becerilerine sahip, ayrıntılara takılmadan sonuç odaklı olmak durumundayız. Kriz yönetimi, kök neden analizi, geri bildirim, NARSİS, sürekli eğitim ve iş geliştirme ile NARİN müşterilerinin dert ve çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bu yıl Elsan Lojistik A.Ş. deniz ve hava taşımacılığında faaliyete geçtik. Ayrıca iç nakliye ve depolama konusunda da faaliyetlerimize başlıyoruz. NARSİS ve ELSİS programları ile teknolojik imkanları da hizmete başladık. Bu günlere gelmemiz yolundaki en büyük isnat bu değerlerdir. Daha da büyüme yolunda birlikte mutlu, huzurlu günler göreceğimizden hiçbir şüphem bulunmamaktadır."

NARIN GÜMRÜK FEMİNEN BİR ŞİRKETTİR
"NARIN Gümrük ve ELSAN Lojistik A.S. Kadın Liderliğine ve insiyatifine önem veren feminen şirketlerdir. Bu yolda verilen tüm emekler için bizi her daim destekleyen annem başta olmak üzere eşim kızlarım ve kardeşlerime, Narin ve Elsan ailesine, kurumsallaşma yolunda katkılarından dolayı Dr. Yılmaz Sönmez'e teşekkür ederim. Kıymetli iş ortaklarımızın bize olan güvenine de ayrıca teşekkür ediyorum. En içten sevgi ve saygılarımla."NARİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
Narin Gümrük, Gümrük Mevzuatı ve prosedürleri hakkında deneyimli kadrosuyla gümrük işlemlerinizde sonuca gitmekte ve güvenli şekilde eşyalarınızı teslim etmektedir. Bilgi ve tecrübelerini, hassas, hızlı ve hesaplı çalışma ilkeleriyle müşterilerine sunan Narin Gümrük Müşavirliği, uluslararası mal ve hizmet hareketlerinden müşterilerinin en karlı şekilde istifade etmeleri ve olumsuz etkilerinden korunmalarını amaç edinmiştir.

Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatında ve Uluslararası Ticarette en hızlı ve güvenilir hizmeti verirken, işlemleri ekonomik hale getirmeyi kendine görev bilmektedir.

Yorum Yazın
 • Tuncay AYDIN
  Tebrik ediyor ve başarılar diliyorum
 • Candemir Mumcuoğlu
  👏👏👏👏👍🏆♥️
 • Halil Üngör
  Rabbim yolunuzu açık etsin inşallah daha nice on yıllara erdirsin herşey gönlünce olsun kardeşim.
 • Ali Güven
  Başta sayın Süleyman Ecevit Sanlı olmak üzere tüm ekibindeki kardeşlerimi başarılarından dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.