• Genel

Günün özeti

Barbaros Hayrettin Paşa sismik araştırma gemisi Tuzla Limanı’na geldi
Günün özeti
Denizlerde petrol ve doğal gaz arama faaliyetleri için 2013 yılında kullanılmaya başlanan sismik araştırma gemisi Barbaros Hayrettin Paşa, Tuzla Limanı’na geldi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "HDP, terör örgütünün partisidir"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "HDP, terör örgütünün partisidir" dedi.Hanau saldırısında hayatını kaybedenler için Berlin’de anma yürüyüşü düzenlend.

Almanya’nın Hanau kentinde geçtiğimiz yıl ırkçı 43 yaşındaki Alman Tobias Rathjen tarafından katledilen 4’ü Türk vatandaşı 9 kişi için başkent Berlin’de anma yürüyüşü düzenlenirken, yürüyüşe yaklaşık 10 bin kişi katıldı.İspanya ve Fransa’da protestolar devam ediyor
İspanya’da rapçi Pablo Hasel’in 16 Şubat’ta tutuklanmasının ardından başlayan protestoların 5. gününde de tansiyon düşmezken, polis, göstericilere gazla müdahale etti.Kar fırtınası hayatı durma noktasına getirdi
Göldeki ağaçlar dondu. Evsizler sığınacak yer aradı. Kar ve soğuk nedeniyle, Amerika Birleşik Devletleri’nin Güney eyaletlerinde hayat durma noktasına geldi.

-İHA-