• Genel

Enerjisa Enerji'den tam kapanmada müşteri memnuniyeti tedbirleri

Enerjisa Enerji, 29 Nisan 2021 - 17 Mayıs 2021 tarihlerinde devam edecek tam kapanma süresince elektrik hizmetlerinin kesintisiz devam etmesi ve müşterilerinin elektrik işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmesi için bir dizi tedbir aldı.
Enerjisa Enerji'den tam kapanmada müşteri memnuniyeti tedbirleri
İHA - Enerjisa'dan yapılan açıklamaya göre, alınan tedbirler kapsamında, tam kapanma süresince mesken (ev) ve küçük işletmelerin borçlarından dolayı enerjileri kesilmeyecek.

Tam kapanma süresince fatura çıkarılmaya devam edilecek, ancak bu süreçte çıkarılan mesken (ev) ve küçük işletmelerin faturalarında ödeme vade günleri müşterilerde bir mağduriyet oluşturmaması adına kapanma sonrasına denk gelecek şekilde ayarlanacak.

Enerjisa Enerji müşterileri, bu süreçte tüm elektrik işlemlerini Enerjisa Mobil uygulaması, online.enerjisa.com.tr ve E-Devlet üzerinden kesintisiz ve online şekilde yapmaya devam edebilecek. Çağrı Merkezleri 7/24 açık olacak; ayrıca müşteri hizmet noktalarında dönüşümlü çalışma yöntemiyle hizmet vermeye devam edecek.
Yorum Yazın
  • ZEKİ ARIK
    Enerjisa Avukatı kö... misali sahiplerine sadık dom.. misali ise genişler.2009 yılından bugüne onlara yaptığım hakareti köpeğe yapmış olsa idim ısırırdı ama dedim ya bunlar geniş ısıramazlar çünkü kı.ları açık
  • Editör
    Sayın Zeki Arık'ın yorumu onaylanmış ve ilgili Kurum'a cevap hakkı doğmuştur. Gerekli görüldüğünde ve ya talep edildiği takdirde kurum cevabı buradan açıklanacaktır.
  • ZEKİ ARIK
    Enerjisa´da yolsuzluk,rüşvet ve evrakta sahtecilik var bunlar ile ilgili elimde deliller var yalansa hukuki işlem başlatsınlar..Güler SABANCI 2013 yılında yolsuzluk iddaalarını endişe ,ile izliyoruz demişti demek ki hala izliyorlar.ENERJİSA Avukatları Enerjisa´nın haklarını savunacağı yerde sahtekarların köpekliğini yapmakta