TIC HOLDING Header
  • USD 18.812
  • EUR 20.439
  • Altın 1164.968
  • BIST 100 5057.9
  • Genel

CHP’nin saha ekipleri 30 bin haneye gitti

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Saha Çözüm Projesi Diyarbakır’da son hızıyla devam ediyor. Saha ekipleri 18 günlük çalışmayla 30 bin haneye ve on binlerce insana ulaştı. Ekipler, çalışmalarını sürdürürken yolda kalıp yardıma ihtiyacı olanlara da el uzattı.
CHP’nin saha ekipleri 30 bin haneye gitti
Diyarbakır’da başlatılan CHP’nin Saha Çözüm Projesi 18. çalışma gününde 30 bin haneye ve binlerce aileye ulaştı. Ekipler çaldıkları kapılarda, hane halkına CHP iktidarında hayata geçirilmek istenen aile destek sigortasını anlattı. Ekipler bir yandan yurttaşlara iktidar hedeflerini anlattı bir yandan da yoldayken yardıma ihtiyaç duyanlara da el uzattı.

Köy, mahalle, ilçe, mezra, ev ve daha önce kimsenin gidip ulaşamadığı yerlere girip insanların sorunlarını dinlediklerini söyleyen Diyarbakır Saha Çözüm Projesi İl Koordinatörü Baran Atik “18 günlük çalışmayla 30 bin aileye ve binlerce insana ulaşmayı başardık. Bu çalışmaları yürütürken çok sayıda ihtiyaç sahibine elimizden geldikçe küçük büyük demeden yardımda bulunduk. Yolda mahsur kalan yaşlılarımıza, sorunlarını anlatmak ve çözüm arayan esnafımıza yol gösterici olduk. Bu çalışma bizlere çok şey kattı yurttaşla olan bağımızı güçlendirdi. Daha çok insana ulaşıp iktidarımızda yapacaklarımızı anlatmaya devam edeceğiz” dedi.
Yorum Yazın