TIC HOLDING Header
  • USD 16.885
  • EUR 17.833
  • Altın 991.359
  • BIST 100 2554.08
  • Genel

Bakan Nebati'den Bakan Soylu'ya ziyaret

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret eden Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, #SeninleyizSoylu etiketini kullandı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da Soylu'yu ziyaret etti.
Bakan Nebati'den Bakan Soylu'ya ziyaret
AJANSLAR - Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti. Görüşme Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Soylu ile yaşadığı polemik sonrası Özdağ'ın İçişleri Bakanlığı'na yürümesine izin verilmemesinden birkaç saat sonra gerçekleşti.

Nebati, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "İçişleri Bakanımız Sn. @suleymansoylu'yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

Nebati, sosyal medyada gündem olan #SeninleyizSoylu etiketini de paylaşımına ekledi.


FUAT OKTAY DA ZİYARET ETTİ
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da İçişleri Bakanı Soylu'yu bakanlık makamında ziyaret etti.

Oktay, Soylu'yu ziyaretinde çekilen fotoğrafları Twitter hesabından paylaşarak, "Ülkemizin huzur ve güvenliği için başarılı çalışmalar gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik" ifadelerini kullandı.


Yorum Yazın