TIC HOLDING Header
  • USD 15.877
  • EUR 16.844
  • Altın 942.117
  • BIST 100 2372.35
  • Genel

Bağlar Belediyesi araç filosunu, son teknoloji ürünü 5 yeni araçla güçlendirdi

AK Parti’li Bağlar Belediyesi, temizlik, fen işleri ve engelli vatandaşların hizmetinde kullanılmak üzere 5 yeni araç alarak araç filosunu güçlendirdi. Son teknoloji ürünü araçlar Türk bayrağıyla süslenerek görücüye çıkarılırken, gurur dolu bir gün yaşadıklarını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 'Hem hizmet ediyoruz, hem daha iyi hizmet yapabilmek adına teknik imkanlarımızı artırıyoruz. Rabbim nice güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah.' ifadelerini kullandı.
Bağlar Belediyesi araç filosunu, son teknoloji ürünü 5 yeni araçla güçlendirdi
Mehmet Aslan - Bağlar Belediyesi, yaz ve kış demeden aralıksız olarak sürdürdüğü hizmet seferberliğinde teknik imkanlarını güçlendirmeye devam ediyor. Belediyenin araç filosuna son teknoloji ürünü 5 yeni araç dahil edildi.

Yeni araçlar, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun katılımıyla Şehit Polis Memuru Atakan Arslan Hizmet Binası’nda teslim alınarak ilgili birimlerin kullanımına sunuldu.

1 temizlik yol süpürme,1 arazöz sulama, 1 çöp sıkıştırma, 1 ekskavatör iş makinası ve 1 engelli hizmet aracından oluşan yeni araçların teknik donanımları ve kullanım özellikleri göz kamaştırdı.

“Halkımıza Daha Fazla Hizmet Sunmamıza Katkıda Bulunacak”
Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarında değerlendirilecek araçların halka daha iyi hizmet sunulmasında önemli kolaylık sağlayacağını belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, engelli hizmet aracının ise ihtiyaç sahibi ve muhtaç sahibi vatandaşların hizmetinde kullanılacağını bildirdi.

Göreve geldikten sonra üç yıl içerisinde tarihin en büyük hizmetlerini Bağlar’a kazandırarak halk nezninde büyük bir güven meydana getirdiklerini anlatan Başkan Beyoğlu, ”Halkımızın hak ettiği güzel hizmetleri kazandırmak adına araç filomuza da takviyeler yaparak teknik imkanlarımızı artırıyoruz. Bir yandan tevazu ile vatandaşlarımızın gönlünde müstesna bir yer edinirken, diğer yandan halkın kaynaklarını halkın hizmetinde değerlendirerek dua kazanıyoruz.” şeklinde konuştu.
Yorum Yazın
wiibet.com
1xbitgiris.org
bahis.com giriş
restbetcdn.com
betturkeygiris.org
betvolem.com
tipobetm.com

mutarrif hacker hacker blog defacer dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat