TIC HOLDING Header
  • USD 18.838
  • EUR 20.328
  • Altın 1128.278
  • BIST 100 4775.37
  • Ekonomi

Vodafone Business Cloud Day, 29 Kasım'da gerçekleştirilecek

- Perakendeden dayanıklı tüketime, enerjiden finansa kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumların bilgi teknolojileri yöneticilerini bir araya getirecek etkinlikte, bulut bilişim teknolojileri ve trendleri konuşulacak
AA -

İSTANBUL (AA) - Vodafone Business, 29 Kasım'da Mext Teknoloji Merkezi'nde "Cloud Day" etkinliği düzenleyecek.

Vodafone açıklamasına göre, perakendeden dayanıklı tüketime, enerjiden finansa kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumların bilgi teknolojileri yöneticilerini bir araya getirecek etkinlikte, bulut bilişim teknolojileri ve trendleri konuşulacak.

Etkinliğin açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç ile Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu gerçekleştirecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Kestioğlu, bulut bilişim dönüşümünün neredeyse her kurumun gelişmiş üretkenliğe yönelik yolculuğunun temel bir parçası haline geldiğini belirterek, bu konudaki çalışmalardan bahsetti.

Kestioğlu, "Biz de Vodafone Business olarak özellikle son dönemde odağımıza bulut teknolojilerini koyduk. 5G sağlayıcısı olduğumuz Türkiye'nin ilk dijital üretim tesisi Mext'te gerçekleştireceğimiz Cloud Day etkinliğinde, sektöründe deneyimli isimlerle bir araya gelip bulut teknolojilerindeki dönüşümü; dünyadaki son trendlerden bulut güvenliğine kadar farklı başlıklar altında konuşacağız." ifadelerini kullandı.