TIC HOLDING Header
  • USD 18.645
  • EUR 19.554
  • Altın 1062.944
  • BIST 100 4997.14
  • Ekonomi

TotalEnergies’e iki yeni distribütör

AA -

ANKARA (AA) - TotalEnergies'in Bursa’daki yeni madeni yağlar distribütörü Bekiroğlu Pazarlama, Samsun, Ordu, Sinop, Amasya, Çorum, Tokat illerindeki yeni distribütörü ise BTF Madeni Yağlar oldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, TotalEnergies Turkey Pazarlama, pazardaki konumunu yeni iş birlikleriyle daha da güçlendirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda, şirketin Bursa’daki yeni madeni yağlar distribütörü Bekiroğlu Pazarlama oldu. Mayıs 2022 itibarıyla başlayan iş birliği kapsamında, TotalEnergies ve ELF markalı madeni yağların satış, pazarlama ve dağıtımı Bekiroğlu Pazarlama tarafından yapılacak.

TotalEnergies, Orta Karadeniz’deki müşterilerine ise BTF Madeni Yağlar ile daha yakın olacak. Şirketin, Samsun, Ordu, Sinop, Amasya, Çorum, Tokat illerindeki yeni distribütörü BTF Madeni Yağlar, Ağustos 2022 itibarıyla başlayan iş birliği kapsamında, TotalEnergies ve ELF markalı madeni yağların satış, pazarlama ve dağıtımını yapacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TotalEnergies Turkey Pazarlama Ticari Direktörü Mehmet Selçuk, TotalEnergies Turkey Pazarlama olarak İzmir Menemen’deki en üst düzey uluslararası ve yerel standartları karşılayan madeni yağ harmanlama tesislerinde yılda yaklaşık 50 bin ton madeni yağ ve özel ürünün üretimini gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Selçuk, son teknoloji ürünlerini daha fazla kullanıcıya ulaştırma hedeflerini iki yeni distribütör ile daha ileriye taşıdıklarını ifade ederek, "Bekiroğlu Pazarlama, Bursa’da uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yapıyor. Aynı şekilde BTF Madeni Yağlar da Orta Karadeniz bölgesinde güçlü bir pazarlama şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. İki şirketin de hizmet verdikleri bölgelerdeki tecrübesi ve hizmet kalitesi çok güçlü. İş birliklerimizin tüm taraflara değer katacağına, hem müşteri sayımızı hem de müşteri memnuniyetimizi artıracağına inanıyoruz." değerlendirmesinde bulundu.