TIC HOLDING Header
  • USD 15.877
  • EUR 16.844
  • Altın 942.117
  • BIST 100 2372.35
  • Asayiş

Edirne'de 4 ev, çıkan yangında kullanılmaz hale geldi

Edirne'de, tek katlı evin bahçesinde çıkan yangın, bitişiğindeki evlere de sıçradı. İtfaiyenin müdahalesiyle söndürülen yangında, 4 ev kullanılmaz hale geldi.
Edirne'de 4 ev, çıkan yangında kullanılmaz hale geldi
Umurbey Mahallesi Edirneli Nazmi Sokak'ta bir evin bahçesinde yangın çıktı. Alevler kısa sürede yayılarak, bitişikteki evlere de sıçradı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ev sahipleri ve mahalleli, evlerin yanışını çaresizlikle izledi. Ekiplerin müdahalesi sonucu yangın, 1 saatte söndürüldü. Yangında 4 ev kullanılmaz hale geldi.

'EŞYALARIMIZ KÜL OLDU'
Evi yanan Erdem Ocak, iş yerinden aceleyle geldiğini ve yangını gördüğünü belirterek, "Yangının nasıl çıktığını bilmiyorum, işten eve geldim ve bu manzarayla karşılaştım.

Bayağı hasar var evlerde. Evimizin içerisindeki çekyatlar, yorganlar çoğu malzememiz yandı. Değerli eşyalarımız da vardı. Televizyonlar, elektronik eşyalar hepsi kül oldu" dedi.

Umurbey Mahallesi Muhtarı Turhan Özgünden ise yangında özellikle 2 evin hasar gördüğünü söyleyerek, "Yangının nasıl çıktığını bilmiyorum ama elektrikten çıktığını söylüyor mahalleli. 4 eve sıçramış ama en büyük hasarı 2 ev almış. Maddi hasar var çok ama onları da yangından sonra tespit edeceğiz" diye konuştu.


Yorum Yazın
wiibet.com
1xbitgiris.org
bahis.com giriş
restbetcdn.com
betturkeygiris.org
betvolem.com
tipobetm.com

mutarrif hacker hacker blog defacer dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat